Pvc ZEmin Kaplama    
   
 
 
    Homojen Vinil  
    Compact Heterojen Vinil  
    Akustik Homojen Vinil  
    Akustik Vinil Yoğun  
    Akustik Vinil Az Yoğun  
    Lüks Vinil Karoları  
    Kaymaz Vinil  
    Serbest Döşenebilir Vinil  
    Islak Hacim Sistemi  
    Elektrostatik Vinil  
    Enia Ürün Grupları  
    Flotex Ürün Grupları  
    Tessera Karo Halı  
    Pvh Karo Halı  
    Roya Karo Halı  
    Associated Carpets  
 
 
HAKKIMIZDA

Firmamız Arifoğlu Zemin ve Yapı Sistemleri adı altında sektörde faaliyet göstermekte olup, bugüne kadar öncelikli müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir , bu ilkeye sadık kalınarak çalışmalarına aynı hassasiyetle devam etmektedir. Bunun en önemli kanıtı IS0 9001, ISO14001 ve TSE standartlarına uygun malzemelerimiz ve her yıl 100.000 m2'yi aşkın referanslarımızdır.

Genel olarak ithal malzemeleri ile ilgili çalışmalar yapmakta ve müşterilerimize bu konularla ilgili, bilgisayar destekli projelendirme, malzeme satış, montaj ve teknik destek hizmetleri de vermekteyiz.

Deneyimli personelden oluşan kadromuz, projelerinizde sizlere her türlü desteğe vermeye hazırdır.

Firmamız sektördeki tüm yenilikleri ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, uygulama alanlarına taşımaktadır. Bu gelişmeler ve yenilikler sayesinde vermiş olduğumuz hizmetin ve kalitemizin her geçen gün arttığını ve bu gelişmelerin bizi diğer firmalardan ayırdığını anlamaktayız. Kalitemizi sizlerin istemiş olduğu seviyede tutmaya devam edeceğiz.

Kamu kurum ve kuruluşları ile özel sektörümüzün önde gelen firmalarıyla sıkı ve güvenilir işbirliği içerisindeyiz, eskiden beri süregelen dostluğumuz mevcuttur. Her geçen gün resmi ve özel sektörden yeni dostlarımız aramıza katılmaktadır. Bu katılımlar bizi mutlu etmekle birlikte çalışma şevkimizi artırmaktadır.

Tanıtım ve satışını yaptığımız ürün grupları Hastaneler, okullar, mağazalar ve ofislerin yanında orta ve üst düzey konut projelerinin dekorasyonlarında duyulan ihtiyacı, Arifoğlu Zemin ve Yapı Sistemleri geniş ürün yelpazesi ile karşılayabilmektedir.

Her geçen gün artan referansları ve hizmet kalitesiyle Arifoğlu Zemin , yoluna büyüyerek devam etmektedir.

Hizmet anlayışımız, müşteri portföyümüzün istekleri doğrultusunda gelişmektedir. Bizimle çalışmanın keyfine varmanız dileğiyle...

 
VİZYONUMUZ
Verdiğimiz tüm hizmetlerde Türkiye'de en iyisi olmaya devam ederek dünyada örnek şirket olmak.

Müşterilerimizin ihtiyacı olan zemin ve yapı sistemleri ürünlerini titizlikle, kaliteden ödün vermeden sizlere sunarak mevcut pazarda ki yerimizi almaktır. Buna paralel olarak sektördeki mevcut pozisyonumuzu korumak ve istikrarlı bir biçimde büyümektir.

 
MİSYONUMUZ
Düşüncemiz müşteri memnuniyetidir. Bu nedenle; Kalite Temel Politikamızdır. Geçmişte olduğu gibi; bu politikamızdan asla ödün vermeden gelişen süreçte sürekli olarak zemin ve yapı sistemlerindeki ürün yelpazemizi genişletmek ve daha kaliteli ve daha ekonomik ürünleri sizlere sunma gayreti içerisindeyiz. 

Müşteri taleplerini karşılayacak model ve renk alternatifleriyle Arifoğlu Zemin ve Yapı Sistemleri, her mekanda olması istenen konfor, estetik ve güven üçlüsünü bir arada sunmaya devam edecektir.
 
 
Pvc Zemin Kaplama | Yükseltilmiş Döşeme | Karo Halı | Duvar Kağıdı | Spor Zemin Sistemleri Arifoğlu Zemin ve Yapı Sistemleri © 2007